BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

HAKKIMIZDA

YAPIMALL; yapı sektöründeki 20 yıllık profesyonel ve güvenilir yöneticilik deneyimlerini YAPIMALL ünvanı altında birleştirmiş; sektörünün öncü kişi ve kuruluşlarının duyduğu güveni “Kaybedilemez Değer” olarak benimsemiş; profesyonel yetkinlik ve teknik donanımı yüksek kadrosu ile faaliyetini ulusal ve uluslararası pazarlarda sürdüren bir şirkettir.

MİSYONUMUZ

Yapı sektöründeki müşterilerinin gereksinimlerini  karşılayan, çevreye duyarlı, güvenilir ürünleri geliştirmek, sunmak ve satış sonrası hizmetleri vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümektir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize en uygun değeri sunarken, çalışanlarımız için en iyi çalışma ortamını geliştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, işbirliği içinde çalıştıgımız kişi ve kuruluşlar nezdinde güvenilirliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kuruluşu olarak bulunduğu sektöründe bir dünya markası olma yolunda kararlı adımlarla ilerleyen firmamız kalite, özgüven, başarı prensipleri benimsemiştir.

  • Müşterilerimizin şimdiki ve gelecekteki istek ve beklentileri karşılayacak şekilde sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak,
  • Tüm kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanmak,
  • Mükemmelliği amaçlayan anlayışımızla, performans ve yaratıcılığı geliştirecek yaklaşımları desteklemek...

Bize Ulaşın

Ostim
:
+90 312 354 80 76
 
Saray Keresteciler Şube
:
+90 312 815 13 59
 
:
+90 534 571 89 80
 
:
+90 533 426 22 12
 
:
+90 312 354 80 78
 
  :
Alınteri Bulvarı No:88
Ostim / Ankara / Turkey
 
:
info@yapimall.com.tr